Për kategoritë biznes, kompani instaluese dhe elektrike, ofrojmë ulje të çmimeve të produkteve të caktuara. Ju lutemi regjistrohuni për të aksesuar.

EcoFlow DELTA Pro 3

Brands Ecoflow DELTA PRO 3
Battery Power 4-48kWh

 

DOWNLOAD DATASHEET: EcoFlow DELTA Pro Portable Power Station

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Fuqi për çdo situatë.

Nga energjia e derës së pasme deri te ndërprerjet ekstreme që zgjasin për ditë të tëra, DELTA Pro 3 ofron kapacitet deri në 48 kWh. Me këtë, ju jeni të mbuluar për çdo situatë. Ky është standardi i artë i industrisë.

 

Stacioni i energjisë portative me karikim më të shpejtë në botë.

MultiCharge jep shpejtësi rekord në 6500W. Për të arritur 6500 W, mund të zgjidhni këto metoda karikimi.

 

Rehati e qetë për shtëpinë dhe fqinjët tuaj, gjithashtu!

ËshtĂ« i qetĂ« me teknologjinĂ« X-Quiet, duke siguruar njĂ« zhurmĂ« tĂ« qetĂ«*, duke ju premtuar njĂ« natĂ« gjumĂ« tĂ« qetĂ« edhe nĂ«se e mbani pranĂ« shtratit tuaj. ËshtĂ« aq e heshtur sa vĂ«shtirĂ« se do ta vĂ«reni se Ă«shtĂ« aty.

*me 30 dB, falë teknologjisë sonë X-Quiet

Additional information

Kapaciteti

4096Wh

Ngjyra

Gri e erret

Lidhjet

WiFi 2.4GHz/Bluetooth/CAN

Permasat

693mm*341mm*410mm

Pesha

51.5kg

Daljet

USB-A*2, 5V 2.4A 9V 2A 12V 1.5A 18W Max
USB-C*2, 5/9/12/15/20V 5A 100W Max.
12.6V/30A 378W Total , DC5521 * 1, 5A Max. ,Anderson Port * 1, 30A Max.

Teknologjia e baterise

LFP

Ciklet e jetes se Baterise

4000 cycles to 80% capacity

Ecoflow Product

Portable Power Station

Product Filters