Për kategoritë biznes, kompani instaluese dhe elektrike, ofrojmë ulje të çmimeve të produkteve të caktuara. Ju lutemi regjistrohuni për të aksesuar.

EcoFlow RIVER 2 Pro

  • Kapaciteti i madh 768Wh dhe prodhimi 800W
  • Siguroni deri nĂ« 1.8 kWh nĂ« ditĂ« me karikim diellor
  • Rikarikimi mĂ« i shpejtĂ« 0-100% nĂ« vetĂ«m 70 min
  • Bateria mĂ« e sigurt LFP siguron 10 vjet pĂ«rdorim
  • Dalje X-Boost nĂ« 1600W dhe funksionon 80% tĂ« pajisjeve shtĂ«piake
  • 4 mĂ«nyra pĂ«r tĂ« karikuar: AC, makinĂ«, diellore dhe USB-C
  • PeshĂ« e lehtĂ« vetĂ«m 7.8 kg
  • NdĂ«rprerĂ«s automatike <30 ms EPS pĂ«r pajisjet thelbĂ«sore
  • Kontroll inteligjent i aplikacionit me Bluetooth ose Wi-Fi
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Fuqia. Kurrë nuk ka qenë më e lehtë se tani.

Karikoni 0-100% në 70 minuta

Shpejtësia më e shpejtë e karikimit ndonjëherë.

Kimia e baterisë LiFePO4

I sigurt, deri në 10 vjet përdorim.

Me kiminë e përmirësuar të baterisë LFP me jetëgjatësi në thelbin e saj, karikoni dhe zbrazni Seritë RIVER 2 mbi 3000 herë. Kjo është pothuajse 10 vjet përdorim i përditshëm[1] dhe 6 herë më i gjatë se mesatarja e industrisë. Me qelizat LFP, Seria RIVER 2 është e sigurt, e qëndrueshme dhe shumë efikase, edhe në temperatura të ngrohta.

Additional information

Kapaciteti

768Wh

Ngjyra

Gri e Erret

Lidhjet

Wi-Fi, Bluetooth

Permasat

270 x 260 x 226mm

Pesha

Approximately 17.2lbs , 7.8Kg

Daljet

USB-C Input/Output 5/9/12/15/20V 5A, 100W Max
DC Output 12.6V, 10A/3A/3A, 126W Max
USB-A Output 5V, 2.4A, 12W Max
AC Output Pure Sine Wave, 800W total (surge 1600W), 120V ~ 50Hz/60Hz

Teknologjia e Baterise

LFP

Ciklet e Jetes se Baterise

80%+ capacity after 3000 cycles

Ecoflow Product

Portable Power Station

Product Filters