Për kategoritë biznes, kompani instaluese dhe elektrike, ofrojmë ulje të çmimeve të produkteve të caktuara. Ju lutemi regjistrohuni për të aksesuar.

EcoFlow RIVER 2 Max

  • Karikoni 0-100% nĂ« vetĂ«m 60 minuta
  • I sigurt dhe i besueshĂ«m pĂ«r 10 vjet pĂ«rdorim
  • Ngarkoni pa kufi
  • PĂ«rdorni deri nĂ« 80% tĂ« pajisjeve thelbĂ«sore
  • Kape-dhe-shko-fuqi
  • Rezervimi thelbĂ«sor i shtĂ«pisĂ« me njĂ« modalitet kalimi 30 ms
  • Fuqia nĂ« majĂ« tĂ« gishtave
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Energji. Kudo. Kurdo.

Kalimi jashtëzakonisht i shpejtë i rezervimit të shtëpisë.

 

Me një shpejtësi kalimi prej më pak se 30 ms, as nuk do ta dini se rryma ishte e fikur. Përdorni RIVER 2 Series si një furnizim urgjent me energji elektrike për ndërprerjet gjatë natës për të mbajtur gjërat thelbësore të funksionojnë nga drita në rezervuarin tuaj të peshkut.

 

Additional information

Kapaciteti

512Wh

Ngjyra

Gri e erret

Lidhjet

Wi-Fi, Bluetooth

Permasat

10.6 x 10.2 x 7.7inches

Pesha

Approximately 13.4lbs

Daljet

USB-C Input/Output 5/9/12/15/20V, 5A, 100W Max
DC Output 12.6V, 10A/3A/3A, 126W Max
USB-A Output 5V, 2.4A, 12W Max
AC Output 120V 50Hz/60Hz, 500W (Surge 1000W)

Teknologjia e Baterise

LFP

Ciklet e Jetes se Baterise

Cycle Life 80%+ capacity after 3000 cycles

Product Filters